Optosystém: Komplexní nástroj pro moderní oční optiku

Za pomoci optiků jsme vytvořili manažerský systém, který uhlídá Vaši oční optiku. Udělejte pořádek v zákaznících, zakázkách a skladech.

Optosystem

Historie společnosti Brelis a začátek Optosystému

Historie společnosti Brelis se začala už v roce 2007, kdy se dnešní zaměstnanci a partneři začali potkávat a realizovat myšlenku vytvoření specializovaného provozního systému pro oční optiky. Tato myšlenka byla poháněna nedostatkem na trhu, kterému při množství očních optik, chyběl kvalitní, stabilní a optikům na míru naprogramovaný manažerský systém. Postupný rozvoj a rozšiřování systému vyústilo do založení společnosti Brelis, která od roku 2013 už jako samostatná organizace zabezpečuje vývoj, administraci a prodej informačního systému Optosystém.

Proč právě Brelis a Optosystém?

Cíle Brelisu
Cílem naší společnosti je poskytovat kvalitní systémy pro oční optiky a zákaznické služby, na které se zákazníci mohou vždy spolehnout.
Filozofie společnosti
Vyvíjet stabilní programy, které co nejvíc reflektují procesy, s kterými se optik při své práci nebo práci se zákazníkem střetává.
Vlastnost Optosystému
Systém, který se zodpovědně stará o stav vašich skladových zásob a pečlivě sleduje zakázky pro vaše zákazníky.

TOP OPTA 2016 odborné veřejnosti

Nejdůležitějším kritériem úspěchu je spokojenost zákazníka, ať už se jedná o spokojenost s produktem, službami nebo servisem. Děláme vše pro to, aby se optici mohli spolehnout na svůj manžerský systém.

Ocenění TOP OPTA 2016 odborné veřejnosti označilo Optosystém za úspěšný nástroj pro každou oční optiku a potvrdilo nám tak správné směřování společnosti Brelis.

Velké díky celé odborné optické veřejnosti za hlasování.

Opta 2016
Brelis Oceneni 2016

Období Beta verzí

Kořeny informačního systému Brelis Optosystém sahají do roku 2007 kdy se začalo s vývojem základních modulů. Postupné programování a testování vyústilo nasazením první „ostré“ verze Optosystému do oční optiky začátkem roku 2009. 

Pořád něco nové

S příchodem nových zákazníků a jejich podnětů se funkce programu začaly rozšiřovat a pokrývat možné situace, s kterými se optik při práci střetává. Právě optici mají největší zásluhu na dnešním širokém spektru možností, které Optosystém nabízí. 

Ano i pro Vás

Počáteční vzhled a moduly Optosystému se od nasazení přizpůsobovaly potřebám mnohých majitelů a zaměstnanců optik, čímž se Optosystém stal ideálním řešením nejen pro menší optiky ale také i pro sítě optik s více provozovnami. 

Vyžádat prezentaci

Řekneme Vám proč používat právě Optosystém od Brelisu!

Pečujeme o naše zákazníky a naše produkty. To je důvod proč stále zlepšujeme Optosystém.

Vyžádat prezentaci

Spoluprací s optiky jsme zabezpečili i tyto funkce

  • Odesílání SMS zpráv zákazníkům s možností přijímaní odpovědí
  • Vytvoření přeceňovacího modulu pro hromadnou úpravu cen zboží
  • Vygenerování měsíčních pojišťovacích dávek jedním kliknutím
  • Zákaznické karty a bonusový systém pro zákazníky
  • Inventura skladu více uživateli najednou
  • Rozdělení skladu na jednotlivé kusy pro evidenci šarží a dat expirace
  • Individuální nastavení prostředí uživatele (barvy, sloupce, oprávnění)
  • Manažerský modul pro detailní filtrování údajů z Optosystému