BRELIS: historie a začátek Optosystemu

Historie společnosti Brelis odstartovala už v roce 2007, kdy se dnešní zaměstnanci a partneři začali potkávat a realizovat myšlenku vytvoření specializovaného provozního systému pro oční optiky. Tato myšlenka byla poháněna nedostatkem na trhu, kterému při množství očních optik, chyběl kvalitní, stabilní a optikům na míru naprogramovaný manažerský systém. 

Postupný rozvoj a rozšiřování systému vyústilo v založení společnosti Brelis, která od roku 2013 už jako samostatná organizace zabezpečuje vývoj, administraci a prodej informačního systému Optosystem.

Roku 2016 jsme dostali ocenění TOP OPTA 2016 díky hlasování odborné veřejnosti, která označila Optosystem za úspěšný nástroj pro každou oční optiku a potvrdilo nám tak správné směřování společnosti Brelis. Více se dozvíte zde.

Filozofie společnosti

Vyvíjet stabilní programy, které co nejvíc reflektují procesy, se kterými se optik při své práci nebo práci se zákazníkem potkává.

Cíle Brelisu

Cílem naší společnosti je poskytovat kvalitní systémy pro oční optiky a zákaznické služby, na které se zákaznici mohou vždy spolehnout

optika
optika